Miscellaneous Manufacturing Industries in Plymouth, Michigan
108 miscellaneous manufacturing industries businesses in Plymouth
108
108
108
89
About Miscellaneous Manufacturing Industries in Plymouth
There are 108 businesses classified under Miscellaneous Manufacturing Industries in Plymouth, Michigan. 108 have phone numbers on file. 108 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous manufacturing industries companies in Plymouth.
Top Cities for Miscellaneous Manufacturing Industries in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Ypsilanti | 2K |
| Grand Rapids | 2K |
| Oak Park | 1K |
| Midland | 1K |
| Novi | 839 |
| Auburn Hills | 606 |
| Detroit | 582 |
| Fraser | 455 |
| Ann Arbor | 363 |
| Lansing | 343 |
Search Miscellaneous Manufacturing Industries
Other Industries in Plymouth
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (2K)
- Real Estate (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- Business Services (1K)
- Transportation Equipment (1K)
- Chemicals And Allied Products (729)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (706)
- Nonclassifiable Establishments (697)
- View all industries →