Miscellaneous Manufacturing Industries in Port Huron, Michigan
144 miscellaneous manufacturing industries businesses in Port Huron
144
144
144
132
About Miscellaneous Manufacturing Industries in Port Huron
There are 144 businesses classified under Miscellaneous Manufacturing Industries in Port Huron, Michigan. 144 have phone numbers on file. 144 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous manufacturing industries companies in Port Huron.
Top Cities for Miscellaneous Manufacturing Industries in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Ypsilanti | 2K |
| Grand Rapids | 2K |
| Oak Park | 1K |
| Midland | 1K |
| Novi | 839 |
| Auburn Hills | 606 |
| Detroit | 582 |
| Fraser | 455 |
| Ann Arbor | 363 |
| Lansing | 343 |