Food Stores in Astoria, New York
139 food stores businesses in Astoria
139
123
139
101
About Food Stores in Astoria
There are 139 businesses classified under Food Stores in Astoria, New York. 123 have phone numbers on file. 139 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Astoria.
Top Cities for Food Stores in New York
| City | Businesses |
|---|---|
| New York | 8K |
| Rochester | 6K |
| Schenectady | 2K |
| Brooklyn | 2K |
| Bronx | 1K |
| Buffalo | 1K |
| Ronkonkoma | 993 |
| Flushing | 947 |
| Great Neck | 913 |
| Holbrook | 652 |