Food Stores in East Elmhurst, New York
9 food stores businesses in East Elmhurst
9
9
9
6
About Food Stores in East Elmhurst
There are 9 businesses classified under Food Stores in East Elmhurst, New York. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in East Elmhurst.
Top Cities for Food Stores in New York
| City | Businesses |
|---|---|
| New York | 8K |
| Rochester | 6K |
| Schenectady | 2K |
| Brooklyn | 2K |
| Bronx | 1K |
| Buffalo | 1K |
| Ronkonkoma | 993 |
| Flushing | 947 |
| Great Neck | 913 |
| Holbrook | 652 |
Search Food Stores
Other Industries in East Elmhurst
- Nonclassifiable Establishments (2K)
- Educational Services (216)
- Social Services (165)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (106)
- Membership Organizations (101)
- Miscellaneous Retail (96)
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (77)
- Automotive Repair, Services, And Parking (75)
- View all industries →