Food Stores in Southold, New York
4 food stores businesses in Southold
4
4
4
4
About Food Stores in Southold
There are 4 businesses classified under Food Stores in Southold, New York. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Southold.
Top Cities for Food Stores in New York
| City | Businesses |
|---|---|
| New York | 8K |
| Rochester | 6K |
| Schenectady | 2K |
| Brooklyn | 2K |
| Bronx | 1K |
| Buffalo | 1K |
| Ronkonkoma | 993 |
| Flushing | 947 |
| Great Neck | 913 |
| Holbrook | 652 |
Search Food Stores
Other Industries in Southold
- Water Transportation (103)
- Health Services (99)
- Real Estate (94)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (65)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (44)
- Membership Organizations (43)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (25)
- Miscellaneous Retail (21)
- View all industries →