Food Stores in Spring Valley, New York
65 food stores businesses in Spring Valley
65
65
65
10
About Food Stores in Spring Valley
There are 65 businesses classified under Food Stores in Spring Valley, New York. 65 have phone numbers on file. 65 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Spring Valley.
Top Cities for Food Stores in New York
| City | Businesses |
|---|---|
| New York | 8K |
| Rochester | 6K |
| Schenectady | 2K |
| Brooklyn | 2K |
| Bronx | 1K |
| Buffalo | 1K |
| Ronkonkoma | 993 |
| Flushing | 947 |
| Great Neck | 913 |
| Holbrook | 652 |
Search Food Stores
Other Industries in Spring Valley
- Nonclassifiable Establishments (1K)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (890)
- Chemicals And Allied Products (658)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (637)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (575)
- Business Services (407)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (379)
- Miscellaneous Retail (261)
- View all industries →