Food Stores in Stony Brook, New York
17 food stores businesses in Stony Brook
17
16
17
15
About Food Stores in Stony Brook
There are 17 businesses classified under Food Stores in Stony Brook, New York. 16 have phone numbers on file. 17 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Stony Brook.
Top Cities for Food Stores in New York
| City | Businesses |
|---|---|
| New York | 8K |
| Rochester | 6K |
| Schenectady | 2K |
| Brooklyn | 2K |
| Bronx | 1K |
| Buffalo | 1K |
| Ronkonkoma | 993 |
| Flushing | 947 |
| Great Neck | 913 |
| Holbrook | 652 |
Search Food Stores
Other Industries in Stony Brook
- Educational Services (6K)
- Health Services (4K)
- Nonclassifiable Establishments (202)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (106)
- Real Estate (105)
- Amusement And Recreation Services (104)
- Membership Organizations (88)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (82)
- View all industries →