Food Stores in Elizabethtown, North Carolina
18 food stores businesses in Elizabethtown
18
18
18
17
About Food Stores in Elizabethtown
There are 18 businesses classified under Food Stores in Elizabethtown, North Carolina. 18 have phone numbers on file. 18 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Elizabethtown.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |
Search Food Stores
Other Industries in Elizabethtown
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (338)
- Health Services (117)
- Wholesale Trade-durable Goods (113)
- Educational Services (71)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (59)
- Nonclassifiable Establishments (49)
- Business Services (35)
- Social Services (28)
- View all industries →