Food Stores in Harrisburg, North Carolina
19 food stores businesses in Harrisburg
19
19
19
16
About Food Stores in Harrisburg
There are 19 businesses classified under Food Stores in Harrisburg, North Carolina. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Harrisburg.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |
Search Food Stores
Other Industries in Harrisburg
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (245)
- Health Services (186)
- Nonclassifiable Establishments (177)
- Business Services (164)
- Miscellaneous Retail (116)
- Amusement And Recreation Services (113)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (68)
- Apparel And Accessory Stores (67)
- View all industries →