Food Stores in Hickory, North Carolina
167 food stores businesses in Hickory
167
167
167
149
About Food Stores in Hickory
There are 167 businesses classified under Food Stores in Hickory, North Carolina. 167 have phone numbers on file. 167 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Hickory.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |