Food Stores in Lillington, North Carolina
10 food stores businesses in Lillington
10
10
10
9
About Food Stores in Lillington
There are 10 businesses classified under Food Stores in Lillington, North Carolina. 10 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Lillington.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |
Search Food Stores
Other Industries in Lillington
- Educational Services (255)
- Business Services (206)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (148)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (128)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (77)
- Nonclassifiable Establishments (54)
- Depository Institutions (54)
- Administration Of Human Resource Programs (33)
- View all industries →