Building Construction General Contractors And Operative Builders in Troy, North Carolina
5 building construction general contractors and operative builders businesses in Troy
5
5
5
2
About Building Construction General Contractors And Operative Builders in Troy
There are 5 businesses classified under Building Construction General Contractors And Operative Builders in Troy, North Carolina. 5 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific building construction general contractors and operative builders companies in Troy.
Top Cities for Building Construction General Contractors And Operative Builders in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 8K |
| Raleigh | 5K |
| Greensboro | 1K |
| Durham | 1K |
| Cary | 796 |
| Winston Salem | 662 |
| Wilmington | 637 |
| Matthews | 616 |
| Fayetteville | 426 |
| Apex | 378 |
Search Building Construction General Contractors And Operative Builders
Other Industries in Troy
- Educational Services (280)
- Non-depository Credit Institutions (204)
- Health Services (154)
- Textile Mill Products (87)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (86)
- Wholesale Trade-durable Goods (86)
- Depository Institutions (49)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (48)
- View all industries →