Food Stores in Troy, North Carolina
10 food stores businesses in Troy
10
9
10
5
About Food Stores in Troy
There are 10 businesses classified under Food Stores in Troy, North Carolina. 9 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Troy.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |
Search Food Stores
Other Industries in Troy
- Educational Services (280)
- Non-depository Credit Institutions (204)
- Health Services (154)
- Textile Mill Products (87)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (86)
- Wholesale Trade-durable Goods (86)
- Depository Institutions (49)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (48)
- View all industries →