Nonclassifiable Establishments in Childress, Texas
96 nonclassifiable establishments businesses in Childress
96
96
96
0
About Nonclassifiable Establishments in Childress
There are 96 businesses classified under Nonclassifiable Establishments in Childress, Texas. 96 have phone numbers on file. 96 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific nonclassifiable establishments companies in Childress.
Top Cities for Nonclassifiable Establishments in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 52K |
| Dallas | 39K |
| Austin | 35K |
| San Antonio | 12K |
| Plano | 11K |
| Irving | 10K |
| Fort Worth | 8K |
| Arlington | 6K |
| Round Rock | 5K |
| Richardson | 5K |
Search Nonclassifiable Establishments
Other Industries in Childress
- Educational Services (96)
- Health Services (88)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (52)
- Depository Institutions (27)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (26)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (22)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (20)
- Real Estate (20)
- View all industries →