Wholesale Trade-durable Goods in Phil Campbell, Alabama
10 wholesale trade-durable goods businesses in Phil Campbell
10
10
10
0
About Wholesale Trade-durable Goods in Phil Campbell
There are 10 businesses classified under Wholesale Trade-durable Goods in Phil Campbell, Alabama. 10 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-durable goods companies in Phil Campbell.
Top Cities for Wholesale Trade-durable Goods in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 14K |
| Huntsville | 5K |
| Bessemer | 3K |
| Montgomery | 2K |
| Mobile | 2K |
| Pelham | 1K |
| Dothan | 938 |
| Gadsden | 856 |
| Tuscaloosa | 646 |
| Moody | 518 |
Search Wholesale Trade-durable Goods
Other Industries in Phil Campbell
- Educational Services (24)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (16)
- Food Stores (10)
- Membership Organizations (8)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (6)
- Nonclassifiable Establishments (6)
- Amusement And Recreation Services (4)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (4)
- View all industries →