Health Services in Clarkdale, Arizona
16 health services businesses in Clarkdale
16
16
16
0
About Health Services in Clarkdale
There are 16 businesses classified under Health Services in Clarkdale, Arizona. 16 have phone numbers on file. 16 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Clarkdale.
Top Cities for Health Services in Arizona
| City | Businesses |
|---|---|
| Phoenix | 52K |
| Tucson | 19K |
| Scottsdale | 16K |
| Tempe | 8K |
| Mesa | 5K |
| Surprise | 4K |
| Chandler | 3K |
| Glendale | 2K |
| Casa Grande | 2K |
| Flagstaff | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Clarkdale
- Educational Services (1K)
- Stone, Clay, Glass, And Concrete Products (114)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (44)
- Rubber And Miscellaneous Plastics Products (36)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (22)
- Amusement And Recreation Services (18)
- Membership Organizations (18)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (14)
- View all industries →