Real Estate in Millville, Delaware
90 real estate businesses in Millville
90
90
90
60
About Real Estate in Millville
There are 90 businesses classified under Real Estate in Millville, Delaware. 90 have phone numbers on file. 90 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Millville.
Top Cities for Real Estate in Delaware
| City | Businesses |
|---|---|
| Wilmington | 5K |
| Dover | 2K |
| Rehoboth Beach | 2K |
| Newark | 1K |
| New Castle | 944 |
| Bethany Beach | 696 |
| Hockessin | 682 |
| Lewes | 544 |
| Middletown | 510 |
| Seaford | 342 |
Search Real Estate
Other Industries in Millville
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (66)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (64)
- Justice, Public Order, And Safety (46)
- Miscellaneous Retail (26)
- Business Services (22)
- Health Services (22)
- Automotive Repair, Services, And Parking (12)
- Depository Institutions (8)
- View all industries →