Food Stores in Alachua, Florida
196 food stores businesses in Alachua
196
38
196
38
About Food Stores in Alachua
There are 196 businesses classified under Food Stores in Alachua, Florida. 38 have phone numbers on file. 196 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Alachua.
Top Cities for Food Stores in Florida
| City | Businesses |
|---|---|
| Jacksonville | 7K |
| Miami | 6K |
| Fort Lauderdale | 4K |
| Tampa | 4K |
| Orlando | 4K |
| Boca Raton | 2K |
| Fort Myers | 1K |
| Fleming Island | 1K |
| Rockledge | 994 |
| Coral Springs | 928 |
Search Food Stores
Other Industries in Alachua
- Educational Services (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (870)
- Nonclassifiable Establishments (590)
- Health Services (492)
- Membership Organizations (416)
- Wholesale Trade-durable Goods (414)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (304)
- Chemicals And Allied Products (264)
- View all industries →