Wholesale Trade-non-durable Goods in Milledgeville, Georgia
24 wholesale trade-non-durable goods businesses in Milledgeville
24
24
24
20
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Milledgeville
There are 24 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Milledgeville, Georgia. 24 have phone numbers on file. 24 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Milledgeville.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Georgia
| City | Businesses |
|---|---|
| Atlanta | 4K |
| Macon | 3K |
| Alpharetta | 2K |
| Duluth | 1K |
| Oglethorpe | 1K |
| Savannah | 1K |
| Columbus | 924 |
| Smyrna | 866 |
| Buena Vista | 837 |
| Valdosta | 804 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Milledgeville
- Educational Services (2K)
- Museums, Art Galleries, And Botanical And Zoological Gardens (609)
- Health Services (448)
- Miscellaneous Retail (290)
- Membership Organizations (179)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (157)
- Eating And Drinking Places (96)
- Business Services (94)
- View all industries →