Health Services in Bedford, Indiana
513 health services businesses in Bedford
513
513
513
478
About Health Services in Bedford
There are 513 businesses classified under Health Services in Bedford, Indiana. 513 have phone numbers on file. 513 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Bedford.
Top Cities for Health Services in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 26K |
| Evansville | 5K |
| South Bend | 4K |
| Fort Wayne | 4K |
| Terre Haute | 3K |
| Jeffersonville | 2K |
| Carmel | 2K |
| Lafayette | 2K |
| Bloomington | 2K |
| Richmond | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Bedford
- Educational Services (1K)
- Business Services (169)
- Wholesale Trade-durable Goods (155)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (153)
- Membership Organizations (148)
- Depository Institutions (132)
- Miscellaneous Retail (102)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (91)
- View all industries →