Health Services in Michigan City, Indiana
319 health services businesses in Michigan City
319
316
319
277
About Health Services in Michigan City
There are 319 businesses classified under Health Services in Michigan City, Indiana. 316 have phone numbers on file. 319 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Michigan City.
Top Cities for Health Services in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 26K |
| Evansville | 5K |
| South Bend | 4K |
| Fort Wayne | 4K |
| Terre Haute | 3K |
| Jeffersonville | 2K |
| Carmel | 2K |
| Lafayette | 2K |
| Bloomington | 2K |
| Richmond | 2K |
Search Health Services
Other Industries in Michigan City
- Wholesale Trade-durable Goods (2K)
- Social Services (1K)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (500)
- Educational Services (457)
- Depository Institutions (382)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (306)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (258)
- Membership Organizations (222)
- View all industries →