Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Middlebury, Indiana
9 home furniture, furnishings, and equipment stores businesses in Middlebury
9
9
9
8
About Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Middlebury
There are 9 businesses classified under Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Middlebury, Indiana. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific home furniture, furnishings, and equipment stores companies in Middlebury.
Top Cities for Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 6K |
| Jasper | 2K |
| Fort Wayne | 1K |
| Muncie | 689 |
| Carmel | 640 |
| Evansville | 515 |
| Lafayette | 365 |
| South Bend | 348 |
| Fishers | 341 |
| La Porte | 291 |
Search Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores
Other Industries in Middlebury
- Transportation Equipment (202)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (196)
- Educational Services (190)
- Wholesale Trade-durable Goods (173)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (100)
- Nonclassifiable Establishments (82)
- Miscellaneous Retail (81)
- Furniture And Fixtures (72)
- View all industries →