Social Services in Milford, Indiana
19 social services businesses in Milford
19
19
19
1
About Social Services in Milford
There are 19 businesses classified under Social Services in Milford, Indiana. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Milford.
Top Cities for Social Services in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 11K |
| Connersville | 3K |
| Greencastle | 3K |
| Fort Wayne | 2K |
| Evansville | 2K |
| Michigan City | 1K |
| South Bend | 827 |
| Anderson | 798 |
| Lafayette | 778 |
| Carmel | 758 |
Search Social Services
Other Industries in Milford
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (136)
- Agriculture production livestock and animal specialties (100)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (95)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (32)
- Educational Services (28)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (26)
- Amusement And Recreation Services (19)
- Food And Kindred Products (19)
- View all industries →