Health Services in Ida Grove, Iowa
27 health services businesses in Ida Grove
27
27
27
3
About Health Services in Ida Grove
There are 27 businesses classified under Health Services in Ida Grove, Iowa. 27 have phone numbers on file. 27 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Ida Grove.
Top Cities for Health Services in Iowa
| City | Businesses |
|---|---|
| Des Moines | 8K |
| West Des Moines | 4K |
| Cedar Rapids | 4K |
| Davenport | 3K |
| Sioux City | 2K |
| Mason City | 2K |
| Dubuque | 2K |
| Iowa City | 2K |
| Ames | 1K |
| Bettendorf | 1K |
Search Health Services
Other Industries in Ida Grove
- Depository Institutions (112)
- Transportation Equipment (83)
- Wholesale Trade-durable Goods (73)
- Nonclassifiable Establishments (22)
- Membership Organizations (21)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (21)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (20)
- Educational Services (20)
- View all industries →