Social Services in Ellis, Kansas
9 social services businesses in Ellis
9
9
9
9
About Social Services in Ellis
There are 9 businesses classified under Social Services in Ellis, Kansas. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Ellis.
Top Cities for Social Services in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Wichita | 2K |
| Topeka | 1K |
| Kansas City | 1K |
| Lawrence | 851 |
| Overland Park | 775 |
| Olathe | 550 |
| Manhattan | 440 |
| Salina | 367 |
| Prairie Village | 243 |
| Garden City | 241 |
Search Social Services
Other Industries in Ellis
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (206)
- Educational Services (18)
- Depository Institutions (12)
- Wholesale Trade-durable Goods (12)
- Communications (11)
- Membership Organizations (8)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (6)
- Personal Services (6)
- View all industries →