Health Services in Alexandria, Kentucky
28 health services businesses in Alexandria
28
28
28
27
About Health Services in Alexandria
There are 28 businesses classified under Health Services in Alexandria, Kentucky. 28 have phone numbers on file. 28 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Alexandria.
Top Cities for Health Services in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 27K |
| Lexington | 6K |
| Erlanger | 4K |
| Ft Mitchell | 2K |
| Owensboro | 2K |
| Pikeville | 1K |
| Paducah | 1K |
| Bowling Green | 1K |
| Hopkinsville | 694 |
| Danville | 683 |