Real Estate in Barbourville, Kentucky
23 real estate businesses in Barbourville
23
23
23
19
About Real Estate in Barbourville
There are 23 businesses classified under Real Estate in Barbourville, Kentucky. 23 have phone numbers on file. 23 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Barbourville.
Top Cities for Real Estate in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 6K |
| Bowling Green | 5K |
| Lexington | 3K |
| Ft Mitchell | 1K |
| Florence | 512 |
| Richmond | 344 |
| Owensboro | 310 |
| Georgetown | 280 |
| Elizabethtown | 260 |
| Newport | 240 |
Search Real Estate
Other Industries in Barbourville
- Educational Services (1K)
- Insurance Carriers (159)
- Health Services (103)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (90)
- Social Services (41)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (29)
- Membership Organizations (25)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (23)
- View all industries →