Real Estate in Berea, Kentucky
27 real estate businesses in Berea
27
25
27
20
About Real Estate in Berea
There are 27 businesses classified under Real Estate in Berea, Kentucky. 25 have phone numbers on file. 27 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Berea.
Top Cities for Real Estate in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 6K |
| Bowling Green | 5K |
| Lexington | 3K |
| Ft Mitchell | 1K |
| Florence | 512 |
| Richmond | 344 |
| Owensboro | 310 |
| Georgetown | 280 |
| Elizabethtown | 260 |
| Newport | 240 |