Eating And Drinking Places in Brandenburg, Kentucky
28 eating and drinking places businesses in Brandenburg
28
28
28
27
About Eating And Drinking Places in Brandenburg
There are 28 businesses classified under Eating And Drinking Places in Brandenburg, Kentucky. 28 have phone numbers on file. 28 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Brandenburg.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 7K |
| Lexington | 6K |
| Murray | 1K |
| Owensboro | 740 |
| Bowling Green | 738 |
| Covington | 563 |
| Paducah | 466 |
| Newport | 313 |
| Frankfort | 280 |
| Florence | 215 |