Eating And Drinking Places in Salyersville, Kentucky
16 eating and drinking places businesses in Salyersville
16
16
16
16
About Eating And Drinking Places in Salyersville
There are 16 businesses classified under Eating And Drinking Places in Salyersville, Kentucky. 16 have phone numbers on file. 16 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Salyersville.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 7K |
| Lexington | 6K |
| Murray | 1K |
| Owensboro | 740 |
| Bowling Green | 738 |
| Covington | 563 |
| Paducah | 466 |
| Newport | 313 |
| Frankfort | 280 |
| Florence | 215 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Salyersville
- Health Services (85)
- Depository Institutions (30)
- Educational Services (28)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (15)
- General Merchandise Stores (13)
- Miscellaneous Retail (13)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (11)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (10)
- View all industries →