Real Estate in Shepherdsville, Kentucky
33 real estate businesses in Shepherdsville
33
33
33
24
About Real Estate in Shepherdsville
There are 33 businesses classified under Real Estate in Shepherdsville, Kentucky. 33 have phone numbers on file. 33 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Shepherdsville.
Top Cities for Real Estate in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 6K |
| Bowling Green | 5K |
| Lexington | 3K |
| Ft Mitchell | 1K |
| Florence | 512 |
| Richmond | 344 |
| Owensboro | 310 |
| Georgetown | 280 |
| Elizabethtown | 260 |
| Newport | 240 |