Eating And Drinking Places in Somerset, Kentucky
115 eating and drinking places businesses in Somerset
115
115
115
105
About Eating And Drinking Places in Somerset
There are 115 businesses classified under Eating And Drinking Places in Somerset, Kentucky. 115 have phone numbers on file. 115 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Somerset.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 7K |
| Lexington | 6K |
| Murray | 1K |
| Owensboro | 740 |
| Bowling Green | 738 |
| Covington | 563 |
| Paducah | 466 |
| Newport | 313 |
| Frankfort | 280 |
| Florence | 215 |