Real Estate in Somerset, Kentucky
143 real estate businesses in Somerset
143
143
143
132
About Real Estate in Somerset
There are 143 businesses classified under Real Estate in Somerset, Kentucky. 143 have phone numbers on file. 143 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Somerset.
Top Cities for Real Estate in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 6K |
| Bowling Green | 5K |
| Lexington | 3K |
| Ft Mitchell | 1K |
| Florence | 512 |
| Richmond | 344 |
| Owensboro | 310 |
| Georgetown | 280 |
| Elizabethtown | 260 |
| Newport | 240 |