Wholesale Trade-non-durable Goods in Sparta, Kentucky
3 wholesale trade-non-durable goods businesses in Sparta
3
3
3
3
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Sparta
There are 3 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Sparta, Kentucky. 3 have phone numbers on file. 3 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Sparta.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 3K |
| Lexington | 2K |
| Clermont | 1K |
| Taylorsville | 957 |
| Bowling Green | 489 |
| Erlanger | 419 |
| Paducah | 337 |
| Winchester | 291 |
| Owensboro | 287 |
| Henderson | 274 |