Eating And Drinking Places in Sturgis, Kentucky
4 eating and drinking places businesses in Sturgis
4
4
4
4
About Eating And Drinking Places in Sturgis
There are 4 businesses classified under Eating And Drinking Places in Sturgis, Kentucky. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Sturgis.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 7K |
| Lexington | 6K |
| Murray | 1K |
| Owensboro | 740 |
| Bowling Green | 738 |
| Covington | 563 |
| Paducah | 466 |
| Newport | 313 |
| Frankfort | 280 |
| Florence | 215 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Sturgis
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (121)
- Mining And Quarrying Of Nonmetallic Minerals, Except Fuels (22)
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (16)
- Educational Services (15)
- Food Stores (15)
- Depository Institutions (12)
- Membership Organizations (11)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (10)
- View all industries →