Real Estate in Taylorsville, Kentucky
10 real estate businesses in Taylorsville
10
10
10
6
About Real Estate in Taylorsville
There are 10 businesses classified under Real Estate in Taylorsville, Kentucky. 10 have phone numbers on file. 10 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Taylorsville.
Top Cities for Real Estate in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 6K |
| Bowling Green | 5K |
| Lexington | 3K |
| Ft Mitchell | 1K |
| Florence | 512 |
| Richmond | 344 |
| Owensboro | 310 |
| Georgetown | 280 |
| Elizabethtown | 260 |
| Newport | 240 |
Search Real Estate
Other Industries in Taylorsville
- Wholesale Trade-non-durable Goods (957)
- Business Services (27)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (26)
- Educational Services (25)
- Construction Special Trade Contractors (24)
- Membership Organizations (22)
- Health Services (21)
- Depository Institutions (16)
- View all industries →