Health Services in Union, Kentucky
241 health services businesses in Union
241
241
241
240
About Health Services in Union
There are 241 businesses classified under Health Services in Union, Kentucky. 241 have phone numbers on file. 241 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Union.
Top Cities for Health Services in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 27K |
| Lexington | 6K |
| Erlanger | 4K |
| Ft Mitchell | 2K |
| Owensboro | 2K |
| Pikeville | 1K |
| Paducah | 1K |
| Bowling Green | 1K |
| Hopkinsville | 694 |
| Danville | 683 |
Search Health Services
Other Industries in Union
- Educational Services (72)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (62)
- Nonclassifiable Establishments (44)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (42)
- Wholesale Trade-durable Goods (31)
- Membership Organizations (31)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (23)
- Business Services (19)
- View all industries →