Health Services in Versailles, Kentucky
64 health services businesses in Versailles
64
64
64
58
About Health Services in Versailles
There are 64 businesses classified under Health Services in Versailles, Kentucky. 64 have phone numbers on file. 64 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Versailles.
Top Cities for Health Services in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 27K |
| Lexington | 6K |
| Erlanger | 4K |
| Ft Mitchell | 2K |
| Owensboro | 2K |
| Pikeville | 1K |
| Paducah | 1K |
| Bowling Green | 1K |
| Hopkinsville | 694 |
| Danville | 683 |
Search Health Services
Other Industries in Versailles
- Educational Services (2K)
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (1K)
- Nonclassifiable Establishments (326)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (206)
- Agricultural Services (190)
- Real Estate (158)
- Depository Institutions (111)
- Eating And Drinking Places (107)
- View all industries →