Health Services in Winchester, Kentucky
147 health services businesses in Winchester
147
147
147
136
About Health Services in Winchester
There are 147 businesses classified under Health Services in Winchester, Kentucky. 147 have phone numbers on file. 147 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Winchester.
Top Cities for Health Services in Kentucky
| City | Businesses |
|---|---|
| Louisville | 27K |
| Lexington | 6K |
| Erlanger | 4K |
| Ft Mitchell | 2K |
| Owensboro | 2K |
| Pikeville | 1K |
| Paducah | 1K |
| Bowling Green | 1K |
| Hopkinsville | 694 |
| Danville | 683 |
Search Health Services
Other Industries in Winchester
- Educational Services (625)
- Depository Institutions (438)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (291)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (288)
- Wholesale Trade-durable Goods (244)
- Personal Services (216)
- Nonclassifiable Establishments (151)
- Construction Special Trade Contractors (134)
- View all industries →