Wholesale Trade-durable Goods in Holden, Maine
83 wholesale trade-durable goods businesses in Holden
83
83
83
70
About Wholesale Trade-durable Goods in Holden
There are 83 businesses classified under Wholesale Trade-durable Goods in Holden, Maine. 83 have phone numbers on file. 83 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-durable goods companies in Holden.
Top Cities for Wholesale Trade-durable Goods in Maine
| City | Businesses |
|---|---|
| Bangor | 2K |
| South Portland | 2K |
| Westbrook | 1K |
| Portland | 1K |
| Falmouth | 976 |
| Auburn | 534 |
| Standish | 433 |
| Presque Isle | 398 |
| Scarborough | 271 |
| Augusta | 216 |
Search Wholesale Trade-durable Goods
Other Industries in Holden
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (21)
- Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places (15)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (12)
- Construction Special Trade Contractors (9)
- Lumber And Wood Products, Except Furniture (9)
- Justice, Public Order, And Safety (8)
- Automotive Repair, Services, And Parking (7)
- Miscellaneous Retail (7)
- View all industries →