Health Services in Houlton, Maine
227 health services businesses in Houlton
227
227
227
178
About Health Services in Houlton
There are 227 businesses classified under Health Services in Houlton, Maine. 227 have phone numbers on file. 227 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Houlton.
Top Cities for Health Services in Maine
| City | Businesses |
|---|---|
| Augusta | 4K |
| Portland | 3K |
| Bangor | 2K |
| Lewiston | 1K |
| Scarborough | 1K |
| Bar Harbor | 1K |
| Waterville | 1K |
| Ellsworth | 994 |
| Brunswick | 917 |
| South Portland | 880 |
Search Health Services
Other Industries in Houlton
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (512)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (384)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (182)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (149)
- Real Estate (127)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (103)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (99)
- Educational Services (91)
- View all industries →