Eating And Drinking Places in Kingsville, Maryland
4 eating and drinking places businesses in Kingsville
4
4
4
1
About Eating And Drinking Places in Kingsville
There are 4 businesses classified under Eating And Drinking Places in Kingsville, Maryland. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Kingsville.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Maryland
| City | Businesses |
|---|---|
| Baltimore | 5K |
| Annapolis Junction | 3K |
| Gaithersburg | 2K |
| Westover | 1K |
| Annapolis | 1K |
| Silver Spring | 875 |
| Bethesda | 747 |
| Rockville | 735 |
| Frederick | 659 |
| Columbia | 479 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Kingsville
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (206)
- Membership Organizations (61)
- Business Services (35)
- Educational Services (27)
- Nonclassifiable Establishments (23)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (16)
- Construction Special Trade Contractors (16)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (16)
- View all industries →