Eating And Drinking Places in La Plata, Maryland
52 eating and drinking places businesses in La Plata
52
52
52
44
About Eating And Drinking Places in La Plata
There are 52 businesses classified under Eating And Drinking Places in La Plata, Maryland. 52 have phone numbers on file. 52 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in La Plata.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Maryland
| City | Businesses |
|---|---|
| Baltimore | 5K |
| Annapolis Junction | 3K |
| Gaithersburg | 2K |
| Westover | 1K |
| Annapolis | 1K |
| Silver Spring | 875 |
| Bethesda | 747 |
| Rockville | 735 |
| Frederick | 659 |
| Columbia | 479 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in La Plata
- Educational Services (2K)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (1K)
- Health Services (291)
- Business Services (251)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (246)
- Communications (246)
- Social Services (241)
- Public Finance, Taxation, And Monetary Policy (170)
- View all industries →