Legal Services in La Plata, Maryland
149 legal services businesses in La Plata
149
149
149
149
About Legal Services in La Plata
There are 149 businesses classified under Legal Services in La Plata, Maryland. 149 have phone numbers on file. 149 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in La Plata.
Top Cities for Legal Services in Maryland
| City | Businesses |
|---|---|
| Baltimore | 10K |
| Bethesda | 3K |
| Rockville | 2K |
| Upper Marlboro | 2K |
| Towson | 2K |
| Annapolis | 1K |
| Columbia | 942 |
| Potomac | 421 |
| Silver Spring | 416 |
| Gaithersburg | 369 |
Search Legal Services
Other Industries in La Plata
- Educational Services (2K)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (1K)
- Health Services (291)
- Business Services (251)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (246)
- Communications (246)
- Social Services (241)
- Public Finance, Taxation, And Monetary Policy (170)
- View all industries →