Food Stores in Edenton, North Carolina
42 food stores businesses in Edenton
42
42
42
40
About Food Stores in Edenton
There are 42 businesses classified under Food Stores in Edenton, North Carolina. 42 have phone numbers on file. 42 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific food stores companies in Edenton.
Top Cities for Food Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 3K |
| Greensboro | 2K |
| Salisbury | 2K |
| Raleigh | 957 |
| Winston Salem | 835 |
| Jacksonville | 689 |
| Gastonia | 613 |
| Wilmington | 578 |
| Cary | 411 |
| Matthews | 346 |