Health Services in Edenton, North Carolina
152 health services businesses in Edenton
152
151
152
50
About Health Services in Edenton
There are 152 businesses classified under Health Services in Edenton, North Carolina. 151 have phone numbers on file. 152 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Edenton.
Top Cities for Health Services in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Chapel Hill | 20K |
| Charlotte | 19K |
| Durham | 15K |
| Raleigh | 11K |
| Wilmington | 10K |
| Winston Salem | 5K |
| Greensboro | 4K |
| Asheville | 4K |
| Burlington | 3K |
| Fayetteville | 3K |