Motor Freight Transportation And Warehousing in Elizabeth City, North Carolina
19 motor freight transportation and warehousing businesses in Elizabeth City
19
19
19
10
About Motor Freight Transportation And Warehousing in Elizabeth City
There are 19 businesses classified under Motor Freight Transportation And Warehousing in Elizabeth City, North Carolina. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific motor freight transportation and warehousing companies in Elizabeth City.
Top Cities for Motor Freight Transportation And Warehousing in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Durham | 10K |
| Charlotte | 2K |
| Pinetops | 2K |
| Greensboro | 619 |
| Thomasville | 550 |
| Raleigh | 485 |
| Hickory | 407 |
| Wilmington | 381 |
| Newton | 343 |
| Morrisville | 309 |