Real Estate in Elizabeth City, North Carolina
302 real estate businesses in Elizabeth City
302
302
302
297
About Real Estate in Elizabeth City
There are 302 businesses classified under Real Estate in Elizabeth City, North Carolina. 302 have phone numbers on file. 302 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Elizabeth City.
Top Cities for Real Estate in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 22K |
| Raleigh | 8K |
| Greensboro | 3K |
| Wilmington | 3K |
| Durham | 3K |
| Asheville | 2K |
| Winston Salem | 2K |
| Cary | 2K |
| Cornelius | 1K |
| Chapel Hill | 1K |