Wholesale Trade-non-durable Goods in Harrisburg, North Carolina
5 wholesale trade-non-durable goods businesses in Harrisburg
5
5
5
5
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Harrisburg
There are 5 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Harrisburg, North Carolina. 5 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Harrisburg.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Greensboro | 6K |
| Charlotte | 4K |
| Durham | 2K |
| Raleigh | 1K |
| Boone | 1K |
| High Point | 1K |
| Kernersville | 752 |
| Hickory | 666 |
| Wilmington | 626 |
| Morrisville | 557 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Harrisburg
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (245)
- Health Services (186)
- Nonclassifiable Establishments (177)
- Business Services (164)
- Miscellaneous Retail (116)
- Amusement And Recreation Services (113)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (68)
- Apparel And Accessory Stores (67)
- View all industries →