Wholesale Trade-non-durable Goods in Lewisville, North Carolina
11 wholesale trade-non-durable goods businesses in Lewisville
11
11
11
11
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Lewisville
There are 11 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Lewisville, North Carolina. 11 have phone numbers on file. 11 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Lewisville.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Greensboro | 6K |
| Charlotte | 4K |
| Durham | 2K |
| Raleigh | 1K |
| Boone | 1K |
| High Point | 1K |
| Kernersville | 752 |
| Hickory | 666 |
| Wilmington | 626 |
| Morrisville | 557 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Lewisville
- Miscellaneous Retail (273)
- Educational Services (216)
- Non-depository Credit Institutions (66)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (40)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (40)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (40)
- Business Services (31)
- Nonclassifiable Establishments (21)
- View all industries →